· Aktuality
· O školce
· Kontakt
Vítejte
Vítejte na webových stránkách Mateřské školy Lysovice, pokračujte vybráním odkazu v menu vlevo, nebo nám zanechte vzkaz ve vzkazníku vpravo.
Zápis dětí do MŠ

Zápis dětí do mateřské školy se koná ve čtvrtek 3. května 2018 od 13.°° do 14.°° hodin v budově MŠ Lysovice.

Přineste si rodné číslo dítěte.
Kriteria pro přijetí a přihlášku najdete v sekci Dokumenty.

Fotografování dětí

V pátek 13. dubna proběhne fotografování dětí na závěr školního roku - společná fotografie+tablo.
Povinné předškolní vzdělávání
Novelou školského zákona č. 561/2004 Sb. vydanou pod č. 178/2016 Sb. se s účinností
od 1. 1. 2017 zavádí povinné předškolní vzděláván
í.

Poprvé do něj nastoupí děti 1. září 2017.

Novela ukládá zákonným zástupcům dětí, kterých se povinné předškolní vzdělávání týká nové povinnosti, které najdete v plném znění v Dokumentech na tomto webu.

Omlouvání předškolních dětí

Podle novely školského zákona 2016 děti předškolního věku musí omlouvat každou nepřítomnost v MŠ písemně!

Formulář na omluvenku naleznete v dokumentech.
INFORMACE PRO RODIČE

Co dítě potřebuje do MŠ
Pro pobyt ve třídě: papuče (ne pantofle), tepláky, triko, zástěrka
Pro pobyt venku: oblečení přizpůsobené počasí a roční době - vhodnou sportovní obuv, tepláky, mikina, bunda, pokrývka hlavy
Pro spaní: pyžamo (malý plyšák na spaní - zůstává v MŠ!)
Náhradní oblečení včetně spodního prádla, ponožek...aktuálně, dle ročního období
Pro hygienu: kartáček na zuby, zubní pasta, hřebínek
Všechny věci musí být podepsané!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŮLEŽITÉ

Rodiče jsou povinni předávat dítě učitelce ve třídě a jsou zodpovědni za to, že je předávají zdravé!!!

Děti, které jsou nachlazené, mají rýmu nebo kašel do MŠ nepatří!
Buďte ohleduplní vůči ostatním dětem.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.