· Aktuality
· Kontakt
· GDPR
Vítejte
Vítejte na webových stránkách Mateřské školy Lysovice, pokračujte vybráním odkazu v menu vlevo, nebo nám zanechte vzkaz ve vzkazníku vpravo.
ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ pro šk.rok 2020 / 2021
Dokument ke stažení ZDE
Informace k zahájení provozu MŠ od 25. 5. 2020
Milí rodiče,

termín otevření MŠ, po dohodě se zřizovatelem, stanovujeme na 25. 5. 2020.

Níže uvedené, Vámi podepsané dokumenty, prosím odevzdejte v den nástupu dítěte do MŠ.

Podmínky provozu MŠ ZDE

Čestné prohlášení
Aktivity pro děti
Milé děti,

pomalu se nám blíží den, kdy pro vás otevřeme dveře naší školky. My už se na vás moc těšíme a také na to, až uvidíme vaše vyrobené knihy se zážitky a obrázky, se kterými vám určitě rodiče trošku pomáhají.

Ještě než se uvidíme, můžete zaplnit svůj volný čas tím, co vás baví. Zvlášť předškoláci si určitě rádi připomenou a zopakují, co všechno jsme se ve školce už naučili.

Pro inspiraci vám posíláme odkazy na různé hravé, výtvarné i tvořivé činnosti.

*www.detsky-web.cz

*www.hrajeme-si.cz

*www.tvorivedeti.cz

*www.sikovny-cvrcek.cz

ZÁPIS DĚTÍ do MŠ - informace

ZÁPIS DO MŠ V SOUVISLOSTI S NAŘÍZENÍM VLÁDY ZE DNE 3. 4. 2020 PROBĚHNE VE STANOVENÉM TERMÍNU, tj 5. KVĚTNA. 2020.
*formou přihlášek - bez osobní přítomnosti žadatelů v MŠ.

PŘIHLÁŠKU, KTEROU SI STÁHNETE Z WEBOVÝCH STRÁNEK MŠ ( Dokumenty) PO VYPLNĚNÍ ODEŠLETE EMAILEM NA ADRESU ŠKOLY. DO PŘEDMĚTU EMAILU MUSÍ BÝT TISKACÍM PÍSMEM NAPSÁNO ZÁPIS - PŘÍJMENÍ DÍTĚTE.
adresa: mslysovice@seznam.cz

Kdo nemá možnost přihlášku stáhnout, může si ji vyzvednout ve schránce na dopisy u vchodu do MŠ Lysovice a vyplněnou tam znovu v OZNAČENÉ OBÁLCE "ZÁPIS" vhodit do 5.5.2020 včetně.
Přihlášky budou ve schránce k dispozici od 1. 5. 2020.

UPOZORNĚNÍ - NEZAPOMEŇTE UVÉST SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, JINAK VÁM NEMŮŽE BÝT SDĚLENO EVIDENČNÍ ČÍSLO, POD KTERÝM BUDE ZVEŘEJNĚNO ZDA JSTE BYLI PŘIJATI A PŘIHLÁŠKA BUDE TUDÍŽ NEPLATNÁ.

Děti budou přijímány podle stanovených kritérií, pečlivě si je prosím přečtěte!

Zveřejnění výsledků přijímacího řízení proběhne do 30. dnů FORMOU ZVEŘEJNĚNÍ EVIDENČNÍHO ČÍSLA na webu školy a pokud bude MŠ stále uzavřena, na dveřích školy.
Písemné vyrozumění obdrží POUZE DĚTI NEPŘIJATÉ.

VÝZVA DĚTEM
Milé děti, spolu jsme se naučili ve školce vyrobit knížku z papíru.
Proto vám navrhujeme, abyste si doma takovou knížku poskládaly, každý den nakreslily obrázek co jste dělaly, nebo co vás zajímá - a když poprosíte někoho staršího, může vám tam napsat váš moudrý, slavný nebo legrační výrok, či cokoliv jiného, co se vám bude chtít nám ve školce říct.
Budeme si o tom spolu povídat v ranním kroužku až se zase setkáme.

TĚŠÍME SE NA VÁS. AHOOOJ!!!

Oznámení zřizovatele o uzavření Mateřské školy od úterý 17. března 2020
Dokument s oznámením ke stažení ZDE.
Povinné předškolní vzdělávání
Novelou školského zákona č. 561/2004 Sb. vydanou pod č. 178/2016 Sb. se s účinností
od 1. 1. 2017 zavádí povinné předškolní vzděláván
í.

Poprvé do něj nastoupí děti 1. září 2017.

Novela ukládá zákonným zástupcům dětí, kterých se povinné předškolní vzdělávání týká nové povinnosti, které najdete v plném znění v Dokumentech na tomto webu.

Omlouvání předškolních dětí

Podle novely školského zákona 2016 děti předškolního věku musí omlouvat každou nepřítomnost v MŠ písemně!

Formulář na omluvenku naleznete v dokumentech.
INFORMACE PRO RODIČE

Co dítě potřebuje do MŠ
Pro pobyt ve třídě: papuče (ne pantofle), tepláky, triko, zástěrka
Pro pobyt venku: oblečení přizpůsobené počasí a roční době - vhodnou sportovní obuv, tepláky, mikina, bunda, pokrývka hlavy
Pro spaní: pyžamo (malý plyšák na spaní - zůstává v MŠ!)
Náhradní oblečení včetně spodního prádla, ponožek...aktuálně, dle ročního období
Pro hygienu: kartáček na zuby, zubní pasta, hřebínek
Všechny věci musí být podepsané!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŮLEŽITÉ

Rodiče jsou povinni předávat dítě učitelce ve třídě a jsou zodpovědni za to, že je předávají zdravé!!!

Děti, které jsou nachlazené, mají rýmu nebo kašel do MŠ nepatří!
Buďte ohleduplní vůči ostatním dětem.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.